В Находке началась перерегистрация детей, которые впервые пойдут в детский сад в 2010-11 учебном году

Как сообщили VestiRegion.ru в пресс-службе НГО перерегистрация проводится с целью уточнить информацию о детях, которых родители намерены устроить в дошкольные учреждения в следующем учебном году. Уточняться будут личные данные и предпочтения по выбору детского сада.

До 1 мая родителям необходимо обратиться по адресу: ул. Школьная, 7, каб. №212 или позвонить по тел. 69-22-52. Личный прием и прием звонков ведется каждый вторник и четверг с 9 до 17 ч, обеденный перерыв с 12 до 13 ч.

Направления в детский сад будут выдаваться с 1 июня по графику. Он будет размещен в управлении образования заранее.

09:50, 22.03.2010 г. — VestiRegion.ru

VestiRegion.ru → Приморье → В Находке началась перерегистрация детей, которые впервые пойдут в детский сад в 2010-11 учебном году

anonymous 31.12.2019, 07:44

I just want to say I am all new to blogging and actually enjoyed this blog site. Most likely I’m going to bookmark your blog . You surely have fantastic writings. Thank you for sharing with us your web site.

Maybell Kough 14.01.2020, 03:21

This blog was... how do you say it? Relevant!! Finally I've found something that helped me. Many thanks.

Douglas Kurtz 15.01.2020, 19:37

I used to be able to find good information from your blog posts.

healthy fresh recipes 04.03.2020, 09:32

You should take part in a contest for one of the best sites on the internet. I most certainly will recommend this site!

fichier qualifié 05.03.2020, 12:53

Hi! I could have sworn I’ve visited your blog before but after browsing through a few of the posts I realized it’s new to me. Anyways, I’m certainly happy I came across it and I’ll be book-marking it and checking back regularly!

Terrell Gitter 06.03.2020, 14:20

bookmarked!!, I love your blog!

Homepage 10.03.2020, 14:04

I just want to say I'm beginner to blogging and site-building and truly savored this page. Almost certainly I’m planning to bookmark your blog post . You definitely come with incredible article content. Thanks a lot for sharing with us your web page.

onpassive china 13.03.2020, 09:00

Good blog you have here... It’s hard to find high quality writing like yours these days. I seriously appreciate people like you! Take care!!

НовостиНародные новостиПробки во ВладивостокеПубликацииRSS