Потерявшегося ребенка нашли спящим в супермаркете

В полицию Владивостока с заявление о пропаже трехлетнего сына обратилась 39-летняя женщина.

Трехлетний мальчик потерялся во Владивостоке

Она рассказала, что на несколько минут оставила мальчишку без присмотра на улице Бородинской в районе Православной гимназии.

По тревоге были подняты все полицейские Владивостока, а ориентировку получили все посты.
 
Вскоре в полицию обратился охранник супермаркета на Бородинской. Он рассказал, что обнаружил спящего ребенка, обходя торговый зал.

Прибывшие по указанному адресу сотрудники полиции установили, что мальчик, ожидая маму, решил прогуляться, зашел в магазин и уснул.
 
Ребенка вернули матери и провели с ней профилактическую беседу — сообщает VestiRegion.ru пресс-служба УМВД России по Приморскому краю.

15:00, 18.09.2013 г. — VestiRegion.ru

VestiRegion.ru → Владивосток → Потерявшегося ребенка нашли спящим в супермаркете

great site 31.12.2019, 02:41

I simply want to tell you that I'm all new to blogging and seriously loved your web page. More than likely I’m going to bookmark your site . You really have great article content. Thank you for revealing your web page.

CrowdforApps 15.01.2020, 09:29

I used to be able to find good info from your articles.

Sean Radvany 16.01.2020, 02:16

Very good article! We will be linking to this great post on our website. Keep up the good writing.

recommended you read 18.01.2020, 01:26

I simply want to mention I'm new to blogs and honestly enjoyed your blog site. More than likely I’m want to bookmark your blog . You definitely have outstanding posts. Thanks a bunch for revealing your web page.

healthy fresh recipes 04.03.2020, 08:33

This site was... how do you say it? Relevant!! Finally I've found something which helped me. Many thanks.

healthy fresh recipes 05.03.2020, 00:41

Good web site you have here... It’s difficult to find excellent writing like yours these days. I honestly appreciate people like you! Take care!!

achat base de données b2c 05.03.2020, 10:46

Saved as a favorite, I really like your site!

Eugenia Matalka 06.03.2020, 11:53

Saved as a favorite, I really like your blog.

achat base de données b2b 07.03.2020, 04:57

This site was... how do I say it? Relevant!! Finally I've found something that helped me. Appreciate it!

try this 10.03.2020, 01:44

I just want to tell you that I'm new to blogs and definitely loved you're blog. Likely I’m planning to bookmark your blog . You certainly have wonderful article content. With thanks for sharing your web site.

НовостиНародные новостиПробки во ВладивостокеПубликацииRSS