КХЛ: «Амур» в Хабаровске проиграл по буллитам московскому «Динамо»

Несколько минут назад на «Платинум-Арене» в присутствии 6639 зрителей в Хабаровске завершилась встреча «Амура» с московским «Динамо».

Три периода завершилась с ничейным результатом — 1:1. Когда до конца матча оставалось всего четыре секунды, хоккеисты «Амура» сумели сравнять счет.

В овертайме ни одной из команд не удалось забросить шайбу в ворота соперника. Буллиты более удачливо исполнили московские хоккеисты. Тем не менее «Амур» заработал одно очко в турнирной таблице и в предстоящий понедельник принимает минское «Динамо».

19:44, 18.11.2017 г. — VestiRegion.ru

VestiRegion.ru → Горячие новости → КХЛ: «Амур» в Хабаровске проиграл по буллитам московскому «Динамо»

More Bonuses 10.03.2020, 11:22

I just want to tell you that I am beginner to blogging and certainly savored this blog site. More than likely I’m want to bookmark your blog . You really have good article content. Thanks a bunch for sharing your web site.

Google 12.03.2020, 18:35

After going over a few of the articles on your blog, I seriously like your technique of blogging. I saved as a favorite it to my bookmark website list and will be checking back soon. Please visit my web site as well and let me know your opinion.

new mlm companies 2020 13.03.2020, 05:57

This site truly has all of the information I wanted concerning this subject and didn’t know who to ask.